בתחום המקרקעין משרדנו מעניק שרות מקיף ומקצועי, ובין היתר:

ליווי פרויקטים של תמ"א 38 ו"פינוי-בינוי":

·      למשרדנו ידע רב ובקיאות בכל הקשור לפרויקטים של התחדשות עירונית לפי תמ"א 38 ו"פינוי בינוי", על כל היבטיהם המורכבים, בעריכת הסכמים לביצוע הפרויקט, ובקידום הליכי התכנון והרישוי.

·      למשרדנו נסיון רב בייצוג של בעלי דירות וכן בייצוג של יזמים בפרויקטים לפי תמ"א 38 ו"פינוי-בינוי". הנסיון בייצוג שני הצדדים לעסקה מסייעים ללקוחות להגיע להסכמות הוגנות ומאוזנות שיובילו לפרויקט מוצלח.

ייצוג בעסקאות מקרקעין

·      ייצוג בעסקאות מקרקעין מכל הסוגים, קבוצות רכישה, עסקאות פינוי-בינוי, עסקאות לפי תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, ועוד. הטיפול המשפטי של משרדנו כולל את כל היבטיה השונים של העסקה לרבות ענייני מיסוי מקרקעין והיטל השבחה;

·       הליווי והטיפול המשפטי בעסקאות ובפרויקטים כולל טיפול מול מוסדות התכנון, משרדי מיסוי מקרקעין ובמיסוי עירוני (היטלי השבחה והיטלי פיתוח), לרבות השגות ועררים.

 

ליווי משפטי מקיף לפרויקטים של בניה:

  • ליווי חברות בנייה בפרויקטים לבנייה החל משלב הייזום, הבדיקות המקדימות, רכישת הקרקע, היבטי מיסוי והיטל השבחה, מימון בנקאי, טיפול בקבלת היתר בניה, עריכת הסכמי המכר עם רוכשי הדירות, דיווחים לרשויות וטיפול משפטי כולל עד סיום הבניה, רישום בית משותף ורישום הדירות על שם הרוכשים.
  • הליווי המשפטי כולל גם טיפול בענייני תכנון ובניה, לרבות ייצוג במוסדות התכנון ובבתי-משפט; 

 

קבוצות רכישה:

·      ליווי פרויקטים של קבוצות רכישה על כל שלביהם, החל מעריכת הסכם השיתוף בין חברי הקבוצה, הסכם רכישת הקרקע, הסכם מימון עם בנק מלווה, התקשרויות עם קבלן מבצע, עם אדריכל, עם משרד פיקוח הנדסי ועם היועצים השונים, טיפול בהליך קבלת היתר הבניה, ליווי משפטי של הפרויקט עד לסיומו, רישום בית משותף ורישום הדירות על שם הרוכשים.

·      כמו כן טיפול בהסכמי מכר של דירות חברי הקבוצה, הן במהלך הבניה והן לאחר סיומה.

 

טיפול וייצוג בהליכים תכנוניים ומשפטיים:

·      ייעוץ וליווי משפטי לבעלי קרקע וליזמים בהליכים תכנוניים לאישור תוכניות בנין עיר ולקבלת היתרי בניה, כולל ייצוג בפני מוסדות התכנון, וועדות ערר, ובתי משפט לעניינים מנהליים.

·      קידום תוכניות להשבחת נכסי מקרקעין מול ועדות תכנון מקומיות ומחוזיות, ועדות ערר ובתי המשפט.

·      ייצוג בהתנגדויות לתוכניות פוגעות ותביעות פיצויים בגין תוכנית פוגעת בפני ועדות תכנון ובתי המשפט. 

·      הגשת התנגדויות לבקשות להיתר בניה וייצוג המתנגדים בפני מוסדות התכנון ובתי המשפט.

  • ייצוג בענייני מקרקעין וענייני תכנון ובניה: תביעות חוזיות, פירוק שיתוף במקרקעין, עתירות מנהליות בענייני תכנון ובניה, עתירות לביטול הפקעה, תביעות לפיצויי הפקעה, תביעות בגין פגיעה בשווי מקרקעין על ידי תוכנית, התנגדויות, עררים, ועוד.
טואול - בניית אתרים באינטרנט